Informatie voor nieuwe leden en/of opgeven proeflessen
Marjan den Heijer
Tel: 06-10666253   

whatsapp logo.png WhatsApp chat
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Top Panel
0
A+ R A-

Grote Clubaktie

gca2021.jpga

Beste Veloleden,

Vorig seizoen hebben wij met Voetbal-Handbal-Volleybal-Badminton en Ryu Ha gezamenlijk de Grote Club Aktie gedaan. Dit werd een doorslaand succes. Zelfs eindigde VELO als 2e van Nederland in de eindscore. En dat hebben we toch maar even gepresteerd. Daar zijn we alle leden die zich hiervoor hebben ingezet nog steeds uitermate dankbaar voor. Het verworven geld heeft er toe bijgedragen dat we nu nog steeds in onze vertrouwde omgeving kunnen sporten. Door het sluiten van alle sportaccommodaties vanwege de corona maatregelen waren er ook bij  VELO geen inkomsten uit de kantine. En juist deze inkomsten, gegenereerd door kantinebezoek van allen die de sportwedstrijden bezoeken en het organiseren van evenementen, hebben we duidelijk moeten missen.

Maar het “lek” is nog niet bovenwater. Nog steeds hebben we extra geld nodig om het complex in stand te houden. Er is natuurlijk wel hoop op verbetering te komende tijd nu er weer volop gesport mag gaan worden en de beperkingen op kantinegebruik tot acceptabel is teruggebracht.

Evenementen organiseren zit er waarschijnlijk nog niet in. Dat is vreselijk jammer. Om dat gat op te vullen gaan we dit seizoen wederom de Grote Club Aktie gezamenlijk organiseren.

Wij hopen natuurlijk het succes van vorig jaar te evenaren zo niet te verbeteren en hiermede onze afdelingen te steunen waar we het broodnodig zullen hebben.

 

Henk de Groot

PLv. Voorzitter OMNI.

 

 

Statiegeld per 1 juli

Statiegeld.png

Per 1 juli is het verplicht om op producten in plastic statiegeld van 15 cent te heffen. Per 1 januari gaat dit ook gelden voor de producten in blikjes. Bij wet is ook besloten dat sportverenigingen geen verplichting hebben het statiegeld aan hun klanten te retourneren. We hebben besloten, omdat dit logistiek niet uitvoerbaar is, het statiegeld niet te retourneren. 

De plastic flesjes kunnen ingeleverd worden indien je het statiegeld wilt terugkrijgen bij elke supermarkt en grotere tankstations. Beter is het echter om het statiegeld aan je sportclub te doneren. Na ruim een jaar stilstand hebben we dit keihard nodig. Er komen in de kantine een aantal inleverbakken te staan waar we graag de plastic flesjes in gedeponeerd zien, zodat we ze weer aan onze leverancier kunnen retourneren. 

Uitsluitend pinnen of VELO Betaalpas

Vanaf 1 maart kan in de kantine alleen nog in het weekend met contant geld betaald worden.

Hiermee valt een last van de vrijwilligers die achter de bar staan op doordeweekse dagen en ook af moeten sluiten.

Met de VELO betaalpas, die kosteloos verkrijgbaar is aan de kassa, krijgt men bij het opwaarderen via iDEAL, van VELO een bonus van 10% over het opgewaardeerde bedrag. Dit met een minimale opwaardering van € 50. Opwaarderen aan de VELO kassa kan ook. Dit kan alleen met pin-betaling, een bonus kunnen we dan technisch helaas niet uitkeren.
(Bij bijzondere gelegenheden kan het SEA Bestuur besluiten om ook contant geld te accepteren.) 

Tevens worden er ook enkele prijzen aangepast.

Namens het SEA Bestuur 
Hans Boeters
Voorzitter

Grote Clubaktie

  • Gepubliceerd: zaterdag 04 september 2021 19:29

gca2021.jpga

Beste Veloleden,

Vorig seizoen hebben wij met Voetbal-Handbal-Volleybal-Badminton en Ryu Ha gezamenlijk de Grote Club Aktie gedaan. Dit werd een doorslaand succes. Zelfs eindigde VELO als 2e van Nederland in de eindscore. En dat hebben we toch maar even gepresteerd. Daar zijn we alle leden die zich hiervoor hebben ingezet nog steeds uitermate dankbaar voor. Het verworven geld heeft er toe bijgedragen dat we nu nog steeds in onze vertrouwde omgeving kunnen sporten. Door het sluiten van alle sportaccommodaties vanwege de corona maatregelen waren er ook bij  VELO geen inkomsten uit de kantine. En juist deze inkomsten, gegenereerd door kantinebezoek van allen die de sportwedstrijden bezoeken en het organiseren van evenementen, hebben we duidelijk moeten missen.

Maar het “lek” is nog niet bovenwater. Nog steeds hebben we extra geld nodig om het complex in stand te houden. Er is natuurlijk wel hoop op verbetering te komende tijd nu er weer volop gesport mag gaan worden en de beperkingen op kantinegebruik tot acceptabel is teruggebracht.

Evenementen organiseren zit er waarschijnlijk nog niet in. Dat is vreselijk jammer. Om dat gat op te vullen gaan we dit seizoen wederom de Grote Club Aktie gezamenlijk organiseren.

Wij hopen natuurlijk het succes van vorig jaar te evenaren zo niet te verbeteren en hiermede onze afdelingen te steunen waar we het broodnodig zullen hebben.

 

Henk de Groot

PLv. Voorzitter OMNI.

 

 

Vind ons

Bezoekadres

Omni Sportvereniging VELO
Noordweg 26
2291 EE  Wateringen
www.velo.nl